Jan Vavřín

Financím se věnuji více než pět let a specializuji se na práci s podnikateli. Mým hlavním působištěm je Litomyšl a okolí. Ve volném čase se věnuji elektronické hudbě. Většinu volného času ale dnes věnuji své rodině – v únoru 2017 se mi narodil syn.

S čím vám mohu pomoci?

Investiční poradenství

Garantuje vám někdo vysoký výnos bez rizika? S největší pravděpodobností se jedná o podvod nebo lež. Chcete vědět jak vdnešní rychle se měnící době efektivně investovat a nepřijít o peníze? Hledáte cesty jak uložit finanční prostředky a čerpat z nich věčnou rentu, kterou mohou zdědit i vaši potomci? Pomohu vám zorientovat se na finančním trhu a vybrat pro vás vhodné investiční nástroje. Váš majetek tak dlouhodobě poroste.

Hypoteční poradenství

Kupujete nemovitost k vlastnímu bydlení nebo jako investici? Nechcete trávit dny běháním po úřadech a bankách? Přesto chcete dosáhnout maximálně výhodných podmínek a úvěr splatit dříve než za 30 let? Pomohu vám s výběrem banky, dle vašeho investičního záměru a zařídím za vás většinu byrokracie. Vy si tak ušetříte nervy a ušetřený čas strávíte něčím co vás baví.

Nezávislost

Chcete spolupracovat s někým kdo zastupuje jednu banku nebo investiční společnost? Nebo hledáte nezávislého
profesionála, který vám pomůže vybírat si z celého trhu? Díky spolupráci s Partners Financial Services a dalším partnerům, vám mohu poskytnout skutečně nezávislou radu v oblasti financí a investování nejen do nemovitostí.

Plánování renty

Nechcete pracovat až do 80 let věku pro peníze? Hledáte možnosti jak zajistit trvalý příjem pro vás a vaše blízké po generace? Chcete si být jistí, že budete mít vždy dostatek peněz a vaše životní úroveň jen poroste? Pomohu vám s plánováním finanční nezávislosti a vhodnými nástroji pro generování pasivního příjmu. Spočítám a navrhnu řešení a ukážu co přesně budete muset udělat, abyste se stali finančně nezávislí a žili z příjmu, který vám bude generovat váš majetek ne vaše práce.

Kontakt

Jan Vavřín - seniorní poradce