Jaroslav Lipavský

Jaroslav Lipavský

Proč pracuji na finančním trhu?

Baví mě jednání s lidmi a poznávání nových příležitostí, které mi tato práce přináší každý den. Každý den pomáhám klientům při řešení jejich požadavků na finančním trhu.

Mojí vizí je, dát finančnímu poradenství zaslouženou prestiž a změnit pohled na tento obor. Chci ukázat lidem, proč by vlastně měli poradce mít. Dříve bylo na finančním trhu pouze pár institucí, kde se člověk zvládl relativně orientovat. Dnešní doba je však zcela jiná. Mít objektivního poradce je proto podle mého názoru dobrá volba.

Co klient získá, když spolu začneme spolupracovat?

Jistotu, že tady pro klienty budu i za x let, protože pro mě je tato práce životním stylem.

V oblasti financí pracuji devátým rokem. Během těchto devíti let jsem dokázal pomoci bezmála třem stům spokojených klientů, najít řešení jejich potřeb ve světě financí. Díky svému přístupu k práci s klienty, vnímám, že čím bude klient spokojenější, tím kvalitnější doporučení mi dá na své známé, přátelé i rodinu.

Finanční instituce jsou pro mě obchodním partnerem. Provize mám nastaveny ve stejné výši u všech obchodních partnerů, proto se mohu soustředit na porovnání jejich služeb bez ohledu na výši odměny. Pokud své finance řešíte v konkrétní bance, spořitelně či pojišťovně není reálné, že dostanete objektivní informace z celého trhu. Zaměstnanec na pobočce, ani nemůže sdělit, že jiná instituce je daleko lepší alternativou.

Co plánuji v následujících 5 letech.

Plánuji rozšířit team svých nových spolupracovníků v naší kanceláři. Chci dát příležitost dalším lidem, pozitivně změnit své životy a zároveň i životy lidí kolem nich. Také chci dále šířit myšlenku férového přístupu k poradenství. A pomoci rozšířit finanční gramotnost mezi co nejvíce lidí.

S čím vám mohu pomoci?

Investiční poradenství

Garantuje vám někdo vysoký výnos bez rizika? S největší pravděpodobností se jedná o podvod nebo lež. Chcete vědět jak v dnešní rychle se měnící době efektivně investovat a nepřijít o peníze? Hledáte cesty jak uložit finanční prostředky a čerpat z nich věčnou rentu, kterou mohou zdědit i vaši potomci? Pomohu vám zorientovat se na finančním trhu a vybrat pro vás vhodné investiční nástroje. Váš majetek tak dlouhodobě poroste.

Hypoteční poradenství

Kupujete nemovitost k vlastnímu bydlení nebo jako investici? Nechcete trávit dny běháním po úřadech a bankách? Přesto chcete dosáhnout maximálně výhodných podmínek a úvěr splatit dříve než za 30 let? Pomohu vám s výběrem banky, dle vašeho investičního záměru a zařídím za vás většinu byrokracie. Vy si tak ušetříte nervy a ušetřený čas strávíte něčím co vás baví.

Nezávislost

Chcete spolupracovat s někým kdo zastupuje jednu banku, pojišťovnu nebo investiční společnost? Nebo hledáte nezávislého profesionála, který vám pomůže vybrat si z celého trhu? Díky spolupráci s 55 finančními institucemi, vám mohu poskytnout skutečně nezávislou radu v oblasti financí. Narozdíl od zbytku trhu, máme se všemi obchodními partnery nastavenu jednotnou výši provizí, proto si můžete být jistí, že vám poradíme objektivně.

Plánování renty

Nechcete pracovat až do 80 let věku pro peníze? Hledáte možnosti jak zajistit trvalý příjem pro vás a vaše blízké po generace? Chcete si být jistí, že budete mít i v budoucnu dostatek peněz a vaše životní úroveň dlouhodobě poroste? Pomohu vám s plánováním finanční nezávislosti a vhodnými nástroji pro generování pasivního příjmu. Spočítám a navrhnu řešení a ukážu co přesně budete muset udělat, abyste se stali finančně nezávislými a žili z příjmu, který vám bude generovat váš majetek ne vaše práce.

Oblasti, kterými se zabývám:

  • ochrana příjmů
  • bydlení
  • investování volných prostředků
  • příprava na studium dětí
  • zajištění na spokojené stáří
  • pojištění majetku
  • daňová optimalizace

Kontakt

Jaroslav Lipavský - seniorní poradce