Libor Kovář

Libor Kovář

Ve financích se pohybuji od roku 2006. Prošel jsem si prací makléře na americké burze cenných papírů, zajišťoval jsem prostředky pro start-upy a sám jsem stál u zrodu dvou start-upů. Od roku 2017 poskytuji služby privátního bankovního a finančního poradce. Zaměřuji se na podnikatele, právníky, profesionální sportovce, OSVČ a také na soukromé osoby. Jako spoluzakladatel projektu Morální poradenství se zasazuji o rozvoj finanční gramotnosti lidí v Česku, tedy schopnosti zajistit, aby peníze pracovaly pro ně. Chceme tak společně pomoci lidem lépe rozumět tomu, jak to na finančním trhu funguje, kdo má jaké zájmy a jak si z něj odnést co nejvíce pro sebe.

Na své práci se mi nejvíce líbí, že mohu sledovat jak roste finanční majetek klientů a jejich životní úroveň. Cítím se dobře s jistotou, že jsem užitečný nejen svým klientům, ale společnosti, ve které žiji.

Pokud se stanete mým klientem, budete mít jistotu, že budete mít dostatek peněz v časech dobrých i zlých. Budete mít peníze i v případě, že nebudete pracovat, ať již z důvodu ukončení kariéry, ztrátě zaměstnání, nebo ze zdravotních důvodů. Budete tak moci využít know-how a zkušenosti profesionálního finančníka.

Moje oblíbené citáty o financích a investování.

S čím vám mohu pomoci?

S investováním

Garantuje vám někdo vysoký výnos bez rizika? S největší pravděpodobností se jedná o podvod nebo lež. Chcete vědět jak vdnešní rychle se měnící době efektivně investovat a nepřijít o peníze? Hledáte cesty jak uložit finanční prostředky a čerpat z nich věčnou rentu, kterou mohou zdědit i vaši potomci? Pomohu vám zorientovat se na finančním trhu a vybrat pro vás vhodné investiční nástroje. Váš majetek tak dlouhodobě poroste.

S financováním nemovitostí

Kupujete nemovitost k vlastnímu bydlení nebo jako investici? Nechcete trávit dny běháním po úřadech a bankách? Přesto chcete dosáhnout maximálně výhodných podmínek a úvěr splatit dříve než za 30 let? Pomohu vám s výběrem banky, dle vašeho investičního záměru a zařídím za vás většinu byrokracie. Vy si tak ušetříte nervy a ušetřený čas strávíte něčím co vás baví.

S budováním pasivního příjmu

Chcete spolupracovat s někým kdo zastupuje jednu banku nebo investiční společnost? Nebo hledáte nezávislého
profesionála, který vám pomůže vybírat si z celého trhu? Díky spolupráci s Partners Financial Services a dalším partnerům, vám mohu poskytnout skutečně nezávislou radu v oblasti financí a investování nejen do nemovitostí.

S plánováním renty

Nechcete pracovat až do 80 let věku pro peníze? Hledáte možnosti jak zajistit trvalý příjem pro vás a vaše blízké po generace? Chcete si být jistí, že budete mít vždy dostatek peněz a vaše životní úroveň jen poroste? Pomohu vám s plánováním finanční nezávislosti a vhodnými nástroji pro generování pasivního příjmu. Spočítám a navrhnu řešení a ukážu co přesně budete muset udělat, abyste se stali finančně nezávislí a žili z příjmu, který vám bude generovat váš majetek ne vaše práce.

Kontakt

Libor Kovář - spoluzakladatel portálu, seniorní poradce