Ondřej Jedlička

Ondřej Jedlička

Ondřej Jedlička

První velká zkušenost.

Moje první zkušenost na finančním trhu, byla, když jsem se zajímal o mé vlastní bydlení a jeho pořízení. Byl jsem nucen se vypravit do různých institucích kde na mě mluvily cizím jazykem a já jim nerozuměl – proto jsem se ten jazyk naučil a učím stále abych mohl pro své klienty dělat tu nejlepší práci.

Proč finance.

Financím se věnuji, jelikož mě baví vytvářet lidem pasivní příjem a ukazovat jim správný šuplík kam vkládat své vydělané peníze. Šuplíku je na finančním trhu tolik, že najít ten správný je pro člověka složité. Libí se mi sledovat, jak roste finanční majetek klientů a jejich životní úroveň. Úkolem mé práce je zvyšovat klientům jejich životní standart a finanční gramotnost.

Mé působiště je převážně Pardubický kraj a mou centrálou je krásná Litomyšl. Ve volném čase se věnuji rodině, přátelům a sportu.

S čím vám mohu pomoci?

Investiční poradenství

Garantuje vám někdo vysoký výnos bez rizika? S největší pravděpodobností se jedná o podvod nebo lež. Chcete vědět jak v dnešní rychle se měnící době efektivně investovat a nepřijít o peníze? Hledáte cesty jak uložit finanční prostředky a čerpat z nich věčnou rentu, kterou mohou zdědit i vaši potomci? Pomohu vám zorientovat se na finančním trhu a vybrat pro vás vhodné investiční nástroje. Váš majetek tak dlouhodobě poroste.

Hypoteční poradenství

Kupujete nemovitost k vlastnímu bydlení nebo jako investici? Nechcete trávit dny běháním po úřadech a bankách? Přesto chcete dosáhnout maximálně výhodných podmínek a úvěr splatit dříve než za 30 let? Pomohu vám s výběrem banky, dle vašeho investičního záměru a zařídím za vás většinu byrokracie. Vy si tak ušetříte nervy a ušetřený čas strávíte něčím co vás baví.

Nezávislost

Chcete spolupracovat s někým kdo zastupuje jednu banku, pojišťovnu nebo investiční společnost? Nebo hledáte nezávislého profesionála, který vám pomůže vybrat si z celého trhu? Díky spolupráci s 55 finančními institucemi, vám mohu poskytnout skutečně nezávislou radu v oblasti financí. Narozdíl od zbytku trhu, máme se všemi obchodními partnery nastavenu jednotnou výši provizí, proto si můžete být jistí, že vám poradíme objektivně.

Plánování renty

Nechcete pracovat až do 80 let věku pro peníze? Hledáte možnosti jak zajistit trvalý příjem pro vás a vaše blízké po generace? Chcete si být jistí, že budete mít i v budoucnu dostatek peněz a vaše životní úroveň dlouhodobě poroste? Pomohu vám s plánováním finanční nezávislosti a vhodnými nástroji pro generování pasivního příjmu. Spočítám a navrhnu řešení a ukážu co přesně budete muset udělat, abyste se stali finančně nezávislými a žili z příjmu, který vám bude generovat váš majetek ne vaše práce.

Oblasti, kterými se zabývám:

  • ochrana příjmů
  • bydlení
  • investování volných prostředků
  • příprava na studium dětí
  • zajištění na spokojené stáří
  • pojištění majetku
  • daňová optimalizace

Kontakt