Radim Vojtek

Radim Vojtek, EFA

Radim Vojtek

Kdo jsem a čemu věřím?

V oblasti finančních služeb pracuji 11 let a běžně se setkávám s předsudky a špatnými zkušenostmi klientů s finančními poradci. Musím konstatovat, že většinou bohužel oprávněně. V našem oboru působí spousta amatérů a pokrytců, kteří svou neodbornou prací škodí svému okolí aniž by to tušili. Proto jsem založil portál MoralniPoradenstvi.cz, jehož myšlenkou je, sdružovat poradce, kteří chtějí svou práci dělat slušně, dlouhodobě a kvalitně. Jsem přesvědčen, že služba finančního poradce je pro rodiny i jednotlivce nezbytná. Není náhodou, že v celém západním je světě hojně využívaná a vysoce ceněná. Aby však jakákoli služba mohla být kvalitní, musí ji vykonávat odborníci, kteří na sobě tvrdě pracují a vzdělávají se. Proto jsme přijali metodiku EFPA europe a vyžadujeme její dodržování od všech poradců v našem projektu.

Co klient získá, pokud začneme spolupracovat?

Získá zkušenosti, které mu při jednání s finančními institucemi chybí. Dále získá silného partnera pro svůj finanční život, který bude vždy bojovat za jeho zájmy proti bankám, pojišťovnám a ostatním institucím. Navíc díky naší spolupráci dosáhne svých cílů mnohem rychleji a s menšími finančními náklady. V neposlední řadě ušetří čas, ve kterém se může věnovat své rodině a zájmům. Navíc díky našim zkušenostem dosáhne vždy lepších podmínek, než na vlastní pěst ať už řeší úvěr, pojištění, nebo tvorbu kapitálu, než klient, který se řídí socialistickým heslem: "udělej si sám".

S čím vám mohu pomoci?

Investiční poradenství

Garantuje vám někdo vysoký výnos bez rizika? S největší pravděpodobností se jedná o podvod nebo lež. Chcete vědět jak v dnešní rychle se měnící době efektivně investovat a nepřijít o peníze? Hledáte cesty jak uložit finanční prostředky a čerpat z nich věčnou rentu, kterou mohou zdědit i vaši potomci? Pomohu vám zorientovat se na finančním trhu a vybrat pro vás vhodné investiční nástroje. Váš majetek tak dlouhodobě poroste.

Hypoteční poradenství

Kupujete nemovitost k vlastnímu bydlení nebo jako investici? Nechcete trávit dny běháním po úřadech a bankách? Přesto chcete dosáhnout maximálně výhodných podmínek a úvěr splatit dříve než za 30 let? Pomohu vám s výběrem banky, dle vašeho investičního záměru a zařídím za vás většinu byrokracie. Vy si tak ušetříte nervy a ušetřený čas strávíte něčím co vás baví.

Nezávislost

Chcete spolupracovat s někým kdo zastupuje jednu banku, pojišťovnu nebo investiční společnost? Nebo hledáte nezávislého profesionála, který vám pomůže vybrat si z celého trhu? Díky spolupráci s 55 finančními institucemi, vám mohu poskytnout skutečně nezávislou radu v oblasti financí. Narozdíl od zbytku trhu, máme se všemi obchodními partnery nastavenu jednotnou výši provizí, proto si můžete být jistí, že vám poradíme objektivně.

Plánování renty

Nechcete pracovat až do 80 let věku pro peníze? Hledáte možnosti jak zajistit trvalý příjem pro vás a vaše blízké po generace? Chcete si být jistí, že budete mít i v budoucnu dostatek peněz a vaše životní úroveň dlouhodobě poroste? Pomohu vám s plánováním finanční nezávislosti a vhodnými nástroji pro generování pasivního příjmu. Spočítám a navrhnu řešení a ukážu co přesně budete muset udělat, abyste se stali finančně nezávislými a žili z příjmu, který vám bude generovat váš majetek ne vaše práce.

Reference - co o mé službě říkají klienti?

Radima Vojtka znám velice dobře více než dvacet let a v roce 2012, kdy jsem se natrvalo vrátil do České republiky po dlouhodobém pracovním pobytu v cizině, jsem mu svěřil péči o veškeré mé finanční prostředky. Jelikož se mi Radim stará o vše od výběrů spořících a dalších účtů přes pojištění domu, auta a rodiny až po investice do (nejen) akciových trhů, nemusím trávit svůj drahocenný čas nad řešením problémů, kterým pořádně nerozumím a jejichž řešení mne ani nebaví. Bankovní služby mám díky Radimovi v podstatě zadarmo, veškerý majetek efektivně pojištěný a díky investicím se moje finanční prostředky neustále zhodnocují. Velice oceňuji, že jsme v pravidelném kontaktu a vždy si na mě najde čas. Těžko si lze představit lepšího a profesionálnějšího finančního poradce.

Mgr. Lukáš Hurt (33 let) překladatel, editor, novinář a vydavatel
Pracuji jako lékař v karlovarské nemocnici a souhrou nešťastných náhod v osobním, rodinném životě a mým chybám co se týče financí jsem se dostal do velké finanční krize. Byl jsem dost zoufalý jako loď v oceánu bez kormidla. Nevíte kde doplujete/nejistota/. Ozval se mi jako anděl z čistého nebe Radim Vojtek a vysvětlil jsem mu zhruba po telefonu mojí situaci. Domluvili jsme si osobní schůzku s cílem mojí situaci co nejšetrněji řešit. Hned po prvním setkání jsem měl dobrý pocit, že Radim Vojtek pracuje velmi profesionálnim a srdečnělidským přístupem mě a mé rodině pomoct.
Pracuji ve zdravotnictví, tak málo vím o psychologii lidí a vím, že Radim se dokáže vcítit v pravou chvíli do životních strastí lidí, který se chtějí postarat o svoje rodiny.
Radim Vojtek mi profesionálně rozvrhl přesně na mojí životní míru moje finance a možnost jak ušetřit. Dneska mám přehled o svém portfoliu, díky aktuálním informacím Radima Vojtka. Nyní normálně soběstačně funguji.
Kdyby moji přátelé a kamarádi, které mám moc rád, se ocitli v podobné tíživé životní situaci, Tak bych vzal Radima Vojtka za ruku a přivedl bych je za nimi.
MUDr. Roman Macejka lékař

Pan Vojtek a skupina Partners se o mě stará již více než 15 let, po těch letech už je pod jejich křídly nejen můj manžel, ale také můj syn. Velmi si jeho práce vážím, vždy mi pomohl zorientovat se v „džungli“ finančnictví a to tím správným a pro mě vždy výhodným způsobem. Pomohl se zajištěním hypotéky a vyjednáním podmínek, které bych nikde jako řadový klienty banky nedostala. Zpětně jsem velmi ráda, že jsem se svěřila do rukou pana Vojtka a nejlépe to vidím na rostoucích investicích. Nejsem milionář, jsem průměrně vydělávající člověk, ale i tak vím, že čím starší budu, tím více užitku mi dlouhodobě uzavřené produkty přinesou.

Vřele doporučuji spolupráci s panem Radime Vojtkem a PARTNERS.

Jana Pazdírková (36 let) manažerka

Člověk má v současném světě financí na výběr z nepřeberného množství produktů. Samozřejmě má možnost o nich jednat přímo s bankami, pojišťovnami, či jinými finančními domy. Nicméně běžný jednotlivec nemá moc šancí si o produktech vše potřebné zjistit, natož o jejich podmínkách vyjednávat. Je mu většinou nabídnuto standardní řešení, které je zpravidla výhodné spíše pro banku či pojišťovnu, nikoliv pro něj. A nepomůže mu ani ekonomické vzdělání, protože mu chybí vyjednávací síla.

Řešením může být využití služeb správného finančního poradce. Správný poradce musí mít dle mého nejen přehled o trhu a vyjednávací sílu, ale i schopnost jednoduše a srozumitelně představit člověku jednotlivé alternativy a hlavně mít na paměti jeho zájmy a potřeby – kopat za něj…

Takovým člověkem je pro mě Radim Vojtek z Partners. Přehled o trhu a vyjednávací sílu mu poskytuje zázemí Partners, on sám je pro mě potom zárukou správného a lidského přístupu k přáním i potřebám mých i mojí rodiny. Proto jeho služby rád používám i po 7 letech…

Ing. Jan Matušík (37 let) obchodní ředitel

Protože Radim Vojtek je profesionál. Je schopen najít nejlepší možné řešení pro člověka, který chce řešit své finance. Své práci rozumí a to prokázal svým profesním růstem do ředitelské pozice v Partners – největší finanční poradenské síti v České republice. Navíc je lidský a umí k lidem mluvit jejich jazykem tak, aby pochopili a mohli se správně rozhodnout. A nakonec i proto, že je schopen a ochoten pomoci kdykoliv to jeho klient potřebuje.

Ing. Mgr. Roman Janata (53 let) generální ředitel

Kontakt

Radim Vojtek, €FA - zakladatel portálu, ředitel
  Oblasti, kterými se zabývám u fyzických osob:

 • ochrana příjmů
 • bydlení
 • budoucnost
 • zajištění na stáří
 • studium dětí
 • investování volných prostředků
 • pojištění majetku
 • daňová optimalizace
  Oblasti, kterými se zabývám u právnických osob, SVJ a družstev:

 • makléřské posouzení vhodnosti a výhodnosti pojištění majetku (movitého i nemovitého)
 • benefity pro zamestnance formou daňově zvýhodněných produktů
 • skupinové pojištění osob nejen pro management společnosti
 • školení finanční gramotnosti pro zaměstnance
 • optimalizace úvěrového portfolia společnosti
 • správa volných finančních prostředků uložením na kapitálový trh
 • zprostředkování bankovního styku v tuzemsku i zahraničí