Veronika Zemková

Veronika Zemková

Mým dlouhodobým cílem je být přínosem pro své klienty a stát se jejich spolehlivým partnerem ve světě financí. Pomáhat jim plnit si své sny, připravit se na všechny životní situace a zvládat je s dostatečnou finanční svobodou.

Podílím se na budování dobrého jména finančního poradenství a na zvyšování finanční gramotnosti na českém trhu. Největší motivací je pro mě spokojenost mých klientů a jejich důvěra v mou práci.

O oblast financí se zajímám již několik let a se společností Partners spolupracuji od roku 2012. V srpnu 2013 jsme společně s kolegy otevřeli nové Klientské centrum v Havlíčkově ulici v Berouně, které nám poskytuje zázemí pro diskrétní jednání s našimi klienty a zejména školící prostory pro zvyšování kvalifikace našeho týmu a nových kolegů.

Základem pro poskytování kvalitní služby je tým profesionálních finančních poradců, kteří na první místo staví zájmy svých klientů a přispívají k pozitivní změně finančního trhu a kvalitě života nás všech. Proto jsem hrdá na náš tým i celou naší společnost a věřím, že společně jsme oporou našim klientům a tímto jim děkuji za důvěru, kterou v nás vkládají.

S čím vám mohu pomoci?

Investiční poradenství

Garantuje vám někdo vysoký výnos bez rizika? S největší pravděpodobností se jedná o podvod nebo lež. Chcete vědět jak v dnešní rychle se měnící době efektivně investovat a nepřijít o peníze? Hledáte cesty jak uložit finanční prostředky a čerpat z nich věčnou rentu, kterou mohou zdědit i vaši potomci? Pomohu vám zorientovat se na finančním trhu a vybrat pro vás vhodné investiční nástroje. Váš majetek tak dlouhodobě poroste.

Hypoteční poradenství

Kupujete nemovitost k vlastnímu bydlení nebo jako investici? Nechcete trávit dny běháním po úřadech a bankách? Přesto chcete dosáhnout maximálně výhodných podmínek a úvěr splatit dříve než za 30 let? Pomohu vám s výběrem banky, dle vašeho investičního záměru a zařídím za vás většinu byrokracie. Vy si tak ušetříte nervy a ušetřený čas strávíte něčím co vás baví.

Nezávislost

Chcete spolupracovat s někým kdo zastupuje jednu banku, pojišťovnu nebo investiční společnost? Nebo hledáte nezávislého profesionála, který vám pomůže vybrat si z celého trhu? Díky spolupráci s 55 finančními institucemi, vám mohu poskytnout skutečně nezávislou radu v oblasti financí. Narozdíl od zbytku trhu, máme se všemi obchodními partnery nastavenu jednotnou výši provizí, proto si můžete být jistí, že vám poradíme objektivně.

Plánování renty

Nechcete pracovat až do 80 let věku pro peníze? Hledáte možnosti jak zajistit trvalý příjem pro vás a vaše blízké po generace? Chcete si být jistí, že budete mít i v budoucnu dostatek peněz a vaše životní úroveň dlouhodobě poroste? Pomohu vám s plánováním finanční nezávislosti a vhodnými nástroji pro generování pasivního příjmu. Spočítám a navrhnu řešení a ukážu co přesně budete muset udělat, abyste se stali finančně nezávislými a žili z příjmu, který vám bude generovat váš majetek ne vaše práce.

Kontakt

Veronika Zemková - seniorní poradkyně