Kurzy a videa

Informace znamenají moc. Využijte je pro sebe!

Ukážeme vám cestu jak se stát bohatým a jak mohou peníze pracovat místo vás.

Sdílíme ověřené návody a postupy jak si vytvořit pasivní příjem, který bude platit vaše náklady. Dozvíte se, jak spravují a jak budují majetek úspěšní a bohatí. Pro podnikatele pořádáme semináře o grantech a dotacích, ale také o práci s volným cash flow a financování. Začínající podnikatele a ty co podnikání teprve zvažují, učíme jak vybudovat úspěšný byznys a na co je zapotřebí se připravit.

Sdílíme know how a postupy, které pomohly nám i našim klientům, rady a tipy úspěšných a bohatých z celého světa, které mohou pomoci i vám k dosažení Vašich snů.

bezplatné online webináře

Jak přečkat současnou situaci, aniž byste se dostali do finančních potíží? Na co máte od státu nárok a kde hledat informace? Více v krátkém webináři.

Co se dá očekávat na finančních trzích v příštích letech a je vůbec možné na tom vydělat? Nebo je čas vybrat co zbylo a utéct? Více v krátkém webináři.

"Evergreen", který pořádáme od r. 2017

Kurz základů finanční gramotnosti

Provedeme vás světem financí a investování tak, že ho pochopíte i pokud nemáte vystudovanou ekonomku. Odhalíme vám jednoduchý systém o 4 krocích, který z vás udělá boháče a fungoval už ve starém Babylóně. Součástí kurzu je pracovní sešit a závěrečný test.

ONLINE KURZ UNIVERZITA FINANCÍ

JEDINEČNÁ SÉRIE 5 WEBINÁŘŮ, KTERÉ VÁM POMOHOU NA VAŠÍ CESTĚ K ŽIVOTU V BLAHOBYTU A FINANČNÍ POHODĚ.

Naučíte se jak mála nebo z nuly, vybudovat majetek, který vám bude pravidelně vyplácet příjem a bude se o vás starat po zbytek života.

Další kurzy a videa

Nové online webináře a kurzy najdete na této stránce vždy, když vypíšeme další termín.

Postupně budeme také přidávat užitečná naučná videa a tipy na další kurzy.