Univerzita financí

Online kurz Univerzita Financí

Jedinečná série 5 webinářů s názvem „Univerzita financí“. Kurz, díky kterému budete o financích a investování vědět více, než 75 % populace.

 

Říká se, že kdo má informace, má moc. Ale kdo má informace o financích, má moc nad svou finanční budoucností!

 

Získáte know-how úspěšných investorů jako Warren Buffett, Carl Icahn, R.T.Kyiosaki, Benjamin Graham, Grant Cardone, Peter Thiel, Mark Cuban a dalších. Úspěšných podnikatelů jako Elon Musk, Richard Branson, Bill Gates, Jeff Bezos, Steve Jobs, ale i know-how úspěšných správců podílových, investičních, private equity a hedge fondů. Vzdělávání podané tak, aby ho byl schopen pochopit každý „nefinančník“.

Přes 5 hodin videí, e-knihy, kvízy a pracovní sešity.

Pasivní příjem

Jak vybudovat majetek, který vám bude generovat pravidelný měsíční příjem po zbytek života? Výhody a nevýhody státního důchodu? Kolik peněz vlastně budete potřebovat a jaká aktiva byste měli kupovat? Jak budovat pasivní příjem obchodem a byznysem a jak majetkem?

Investice a správa majetku

Proč vůbec jít na finanční trh? Jak na 1 milion Kč do 6 let? Šest osvobozujících faktů investování. Vliv poplatků na zhodnocení vašich investic a do čeho investovat v dnení době tak, aby vaše portfolio přečkalo generace?

Investování do nemovitostí

Plusy i mínusy investování do nemovitostí. Do jakých nemovitostí investovat a jak je financovat? Srovnání vlastního a nájemního bydlení, teorie startovacího bytu a návod jak úspěšně vybudovat portfolio nemovitostí, které vás budou živit.

Příležitosti 21. století

Vliv Fintech na dnešní ekonomiku. Jak se orientovat v nových možnostech investování? Jak rozpoznat a vyhodnotit rizika u nových produktů? Jak investovat do startupů? Co jsou to P2P půjčky a jaké platformy využít a kterým se vyhnout? Podíváme se společně i na blockchain a kryptoměny.

Jak rozjet vlastní byzyns

Proč podnikat? Jak to rozjet? Jak napsat byznys plán? Kde najít investora? Začátky a mindset podnikatele a vše co potřebujete vědět, abyste mohli budovat vlastní byznys. To vše a mnohem více v posledním díle Univerzity financí.

Součástí každého webináře je e-kniha, kde najdete souhrn důležitých informací a to co se do webinářů nevešlo.